Почему именно мы?


Официальное
трудоустройство

Работаем по договору, выполняем требования польского законодательства..

Перспективы
карьерного роста

Заработная плата соответствующая вашей квалификации .

Заботимся о вас

Сопровождаем клиентов по обе стороны границы, включительно юридические и бытовые аспекты.

Быстро и качественно

Всего за час мы поможем подобрать подходящую вакансию для вас .


О нас

Открой для себя новые перспективы!


«PROSUPPORT» имеет большой опыт в трудоустройстве граждан Украины на территории Республики Польша. Наша главная цель – это обеспечение легальной, высокооплачиваемой и достойной работой людей, желающих работать за пределами нашей страны. Мы предлагаем большое разнообразие вакансий, удовлетворяющих самые взыскательные критерии по подбору работы для каждого человека, обратившегося к нам. Помимо предоставления рабочих мест, мы помогаем в оформлении всех необходимых документов для легального (официального) трудоустройство, обеспечиваем последующим сопровождением к месту работы и координации в период Вашей работы на территории Польши, предоставляем юридическую поддержку, организуем подвоз к месту работы и проживания.


О нас

Отзывы

 • Доброго всім дня. За кордон на роботу їду не перший раз. Була вже 2 рази в Чехії, двічі в Польщі. Останнього разу їздила від цього агентства в Польщу. Працювала помічником кухаря. Мені сподобалося тут більше ніж на попередніх роботах (з/п дуже хороша). Буду рекомендувати всім друзям і знайомим.
  Виктория Бессонова
 • Инна Постолатий
  Досвід роботи який я отримала в Польщі неоціненний. Нова для мене країна, цікаві і добрі люди, праця – отримала масу позитивних емоцій. Дякую всім, хто допоміг мені поїхати на роботу.
  Инна Постолатий
 • Віталій Лапонін
  Dzień dobry, panowie! Розкажу всім де працював я. А працював я у місті Нове на ковбасному підприємстві))) стабільні 12 годин праці в день, 2 разове харчування, до роботи підвозять і забирають по закінченню зміни, жив із земляками в кімнаті (проживали троє), оплата, аванси… словом продумано все дуже добре. Хочу поїхати туди знову. Dziękuję bardzo Roman!
  Віталій Лапонін
 • Таня Понура
  Не вперше їду на роботу до Польщі. Працювала на різних підприємствах і не тільки… В цьому році знову надумала їхати, але не знала куди, так як від попередньої поїздки пройшло багато часу. Знайомі порадили звернутись до агенції Просаппорт. Поїхала в офіс, поспілкувалась із хлопцями. І скажу вам була дуже здивована тим, як швидко і організовано готуються документи і головне безкоштовно. Ну думаю, спробую. Страху не було, адже їду не перший раз і трішки розмовляю польською. Поїхала і не пошкодувала. Працюю з хорошими людьми, живу в чудових умовах, а мені повірте є з чим порівняти. Всім раджу цю агенцію, не пошкодуєте.
  Таня Понура
 • Вова Гороховський
  Народ! Все круто. Поїхав на роботу від цієї організації. Перший раз. Хвилюванню не було меж. Інша країна, мови не знав взагалі і т.д. Але мої переживання були марні. В місті Гожув-Велкопольський (там мав працю) зустріли хлопці-українці, допомогли, розказали. Роботою задоволений на 1000%. Їдьте, все буде «ля-ля»)))
  Вова Гороховський
 • Наталя Валігура
  Шукаючи роботу в Польщі натрапила на оголошення цього агенства. В першу чергу мене здивувало, а може десь і насторожило, чого це тут безкоштовні вакансії (на відміну від інших агенств) і як виявилося пізніше всі інші їхні послуги. Але всі побоювання зникли коли я зателефонувала по вказаному номеру в оголошенні. Мені все ґрунтовно пояснили, запропонували вакансію яка одразу ж сподобалася. Побувала в офісі агенства, поспілкувалася з працівниками. Далі отримала візу (менше ніж за місяць, як і обіцяли працівники агенства), дорога, підписання договору, поселення і сама праця. В нашому колективі, на моє здивування, працює дуже багато людей з рідної Вінниці. Таке враження, що і нікуди я не їхала))). Менше ніж за місяць їду додому. Пів року пройшло не помітно. Обов’язково повернуся назад. Переконана, що вінницькі друзі мені в цьому допоможуть!
  Наталя Валігура
 • Сергій Русин
  Скористувався Вашими послугами і дуже задоволений. Все оперативно, зрозуміло, якісно. Робота, відношення керівництва, все бомба! Дякую!
  Сергій Русин
 • Світлана Бозняк
  На роботу за кордон поїхала вперше. Звернулася до представників Агенції праці у Вінниці і не пошкодувала. Зараз працюю на підприємстві з виготовлення ковбаси, шинки та іншої м’ясної продукції. Робота дуже подобається. Хороші умови проживання. Тут організовано безкоштовне підвезення працівників до місця роботи і назад де ми живемо. На підприємстві нас годують. Зарплата набагато більша ніж я мала вдома). Словом все супер.
  Світлана Бозняк
 • Альбіна Маркова
  До Польщі поїхала від людей, яких порадили знайомі, але праця не виправдала себе, а саме в Україні розказували про гарні умови, високий заробіток та виявилося все навпаки. Тому і розпочала шукати нову працю в інтернеті. Натрапила на оголошення Просуппорта, зв’язалася через вайбер. На даний час маю працю, якою дуже задоволена.
  Альбіна Маркова

Мы сотрудничаем с такими брендами

Нужна помощь по поиску работы?

Напишите нам

Оставьте свои контактные данные и мы вам позвоним.


Русский
Оставьте свои контактные данные и мы вам позвоним.