Чому саме ми?


Офіційне
працевлаштування

Працюємо за договором, виконуємо вимоги польського законодавства..

Перспективи
кар'єрного росту

Заробітна плата відповідна до вашої кваліфікацїї .

Піклуємось про вас

Супроводжуємо клієнтів по обидва боки кордону включаючі юридичні та побутові аспекти.

Швидко та якісно

Всього за годину ми допоможемо підібрати підходящу вакансію для вас .


Про нас

Відкрий для себе нові перспективи!


«PROSUPPORT» має великий досвід у працевлаштуванні громадян України на території Республіки Польща. Наша головна мета – це забезпечення легальною, високооплачуваною та гідною роботою людей, які виявили бажання працювати за межами нашої країни.

Ми пропонуємо велике розмаїття вакансій, що задовольняють найвимогливіші критерії по підбору роботи для кожної людини, яка звернулася до нас. Крім надання робочих місць, ми допомагаємо в оформленні всіх необхідних документів для легального (офіційного) працевлаштування, забезпечуємо подальшим супроводом до місця роботи та координацією в період Вашої праці на території Польщі, надаємо юридичну підтримку, організовуємо підвезення до місця праці та проживання.


Про нас

Відгуки

 • Доброго всім дня. За кордон на роботу їду не перший раз. Була вже 2 рази в Чехії, двічі в Польщі. Останнього разу їздила від цього агентства в Польщу. Працювала помічником кухаря. Мені сподобалося тут більше ніж на попередніх роботах (з/п дуже хороша). Буду рекомендувати всім друзям і знайомим.
  Виктория Бессонова
 • Инна Постолатий
  Досвід роботи який я отримала в Польщі неоціненний. Нова для мене країна, цікаві і добрі люди, праця – отримала масу позитивних емоцій. Дякую всім, хто допоміг мені поїхати на роботу.
  Инна Постолатий
 • Віталій Лапонін
  Dzień dobry, panowie! Розкажу всім де працював я. А працював я у місті Нове на ковбасному підприємстві))) стабільні 12 годин праці в день, 2 разове харчування, до роботи підвозять і забирають по закінченню зміни, жив із земляками в кімнаті (проживали троє), оплата, аванси… словом продумано все дуже добре. Хочу поїхати туди знову. Dziękuję bardzo Roman!
  Віталій Лапонін
 • Таня Понура
  Не вперше їду на роботу до Польщі. Працювала на різних підприємствах і не тільки… В цьому році знову надумала їхати, але не знала куди, так як від попередньої поїздки пройшло багато часу. Знайомі порадили звернутись до агенції Просаппорт. Поїхала в офіс, поспілкувалась із хлопцями. І скажу вам була дуже здивована тим, як швидко і організовано готуються документи і головне безкоштовно. Ну думаю, спробую. Страху не було, адже їду не перший раз і трішки розмовляю польською. Поїхала і не пошкодувала. Працюю з хорошими людьми, живу в чудових умовах, а мені повірте є з чим порівняти. Всім раджу цю агенцію, не пошкодуєте.
  Таня Понура
 • Вова Гороховський
  Народ! Все круто. Поїхав на роботу від цієї організації. Перший раз. Хвилюванню не було меж. Інша країна, мови не знав взагалі і т.д. Але мої переживання були марні. В місті Гожув-Велкопольський (там мав працю) зустріли хлопці-українці, допомогли, розказали. Роботою задоволений на 1000%. Їдьте, все буде «ля-ля»)))
  Вова Гороховський
 • Наталя Валігура
  Шукаючи роботу в Польщі натрапила на оголошення цього агенства. В першу чергу мене здивувало, а може десь і насторожило, чого це тут безкоштовні вакансії (на відміну від інших агенств) і як виявилося пізніше всі інші їхні послуги. Але всі побоювання зникли коли я зателефонувала по вказаному номеру в оголошенні. Мені все ґрунтовно пояснили, запропонували вакансію яка одразу ж сподобалася. Побувала в офісі агенства, поспілкувалася з працівниками. Далі отримала візу (менше ніж за місяць, як і обіцяли працівники агенства), дорога, підписання договору, поселення і сама праця. В нашому колективі, на моє здивування, працює дуже багато людей з рідної Вінниці. Таке враження, що і нікуди я не їхала))). Менше ніж за місяць їду додому. Пів року пройшло не помітно. Обов’язково повернуся назад. Переконана, що вінницькі друзі мені в цьому допоможуть!
  Наталя Валігура
 • Сергій Русин
  Скористувався Вашими послугами і дуже задоволений. Все оперативно, зрозуміло, якісно. Робота, відношення керівництва, все бомба! Дякую!
  Сергій Русин
 • Світлана Бозняк
  На роботу за кордон поїхала вперше. Звернулася до представників Агенції праці у Вінниці і не пошкодувала. Зараз працюю на підприємстві з виготовлення ковбаси, шинки та іншої м’ясної продукції. Робота дуже подобається. Хороші умови проживання. Тут організовано безкоштовне підвезення працівників до місця роботи і назад де ми живемо. На підприємстві нас годують. Зарплата набагато більша ніж я мала вдома). Словом все супер.
  Світлана Бозняк
 • Альбіна Маркова
  До Польщі поїхала від людей, яких порадили знайомі, але праця не виправдала себе, а саме в Україні розказували про гарні умови, високий заробіток та виявилося все навпаки. Тому і розпочала шукати нову працю в інтернеті. Натрапила на оголошення Просуппорта, зв’язалася через вайбер. На даний час маю працю, якою дуже задоволена.
  Альбіна Маркова

Ми співпрацюємо з такими брендами

Потрібна допомога з пошуку роботи ?

Напишіть нам

Залиште свої контактні дані і ми вам зателефонуемо.


Ukrainian
Оставьте свои контактные данные и мы вам позвоним.