22 Жовтня, 2019

Які документи потрібні щоб поїхати в Польщу

Щоб уникнути труднощів з виїздом в Польщу, подбайте про присутність усіх необхідних паперів. Які документи потрібні щоб поїхати в Польщу залежить від того, на чому ви перетинаєте держкордон і для якої мети.
22 Жовтня, 2019

Як отримати громадянство Польщі

Польща – держава-член Європейського союзу і країна-лідер із залучення робочої сили з України, тому все більше цікавляться, як отримати польське громадянство українцеві. Розповімо, на яких підставах можна оформити паспорт Республіки Польща, як це зробити не маючи польських коренів, який порядок набуття громадянства.
22 Жовтня, 2019

Скільки буде становити мінімальна заробітна плата в Польщі в 2019 році.

Польща – одна з країн Євросоюзу, тому закономірне бажання багатьох мрійників проживати в Європі, перебратися саме сюди. Основними причинами, що змушують зацікавлених осіб, звернути увагу саме на Польську республіку, є:
2 Жовтня, 2019

Як знайти роботу в Польщі для українців

В першу чергу, іноземцям, які хочуть приїхати до Польщі на заробітки, необхідно заздалегідь ознайомитися з загальними правилами працевлаштування в країні. З 2017 року необхідно отримувати дозвіл для працевлаштування в Польщі. Процедура оформлення даного дозволу займає від 7 до 30 днів, вартість дозволу оплачується роботодавцем. Неофіційне працевлаштування загрожує депортацією з країни та забороною на в’їзд від шести місяців до п’яти років.
Ukrainian
Оставьте свои контактные данные и мы вам позвоним.