Послуги

Допоможемо з працевлаштуванням та оформленням будь-яких документів.


Офіційне працевлаштування на вибрану вами вакансію

В нас всі вакансії абсолютно безкоштовні та ми взагалі не беремо коштів за влаштування на роботу. Зрозуміло, що кількість робочих місць на будь-якій вакансії обмежена, тому, в першу чергу, ми влаштовуємо тих людей, які виготовили необхідні для роботи документи саме у нас. Після цього, ми влаштовуємо тих людей, які мають вже відкриті робочі візи або інші документи, які були виготовлені не в нашій компанії.
Далі, якщо вільні робочі місця залишаються – ми влаштовуємо тих людей, які бажають поїхати на роботу по «біометрії», тобто по безвізу. Ми відповідально відносимось до своєї справи, і влаштовуємо все так, що по приїзду на вказане місце праці, Вас обов'язково зустрічають та поселяють, після чого Ви очікуєте виходу на роботу. Тому — просто довіртеся нам і ми Вам допоможемо!

Безкоштовно


Документи, які необхідні для перетину кордону в руху безвізовим.

Якщо ви будете перетинати кордон по біометричному паспорту, то при проходженні контролю Ви мусите вказати навіщо Ви їдете в іншу країну. Варіанти відповіді є два:
– в туристичних цілях або в цілях – працевлаштування.

В першому випадку Вам необхідно , на прохання прикордонника, довести мету поїздки – і Ви будете змушені показати декілька документів, а саме — ліцензований страховий поліс, активне бронювання готелю, і т.д. Також потрібно мати при собі немалу кількість грошей, щоб довести, що Ви їдете саме подорожувати, і у Вас є кошти на існування. Саме ці документи засвідчать, що ви дійсно їдете за кордон в туристичних цілях і ТІЛЬКИ тоді вас без проблем пропустять.

– у випадку працевлаштування –, що теж ДОЗВОЛЕНО ПО БІОМЕТРИЧНОМУ ПАСПОРТІ. Але в данному випадку необхідно мати активне «запрошення» до праці від прямого роботодавця. При цьому на кордоні не потрібно мати з собою значної кількості грошей і жодних бронювань готелів. Все що Вам потрібно буде зробити – це ліцензований страховий поліс.

Ми пропонуємо Вам саме другий варіант, який допоможе з легкістю і без додаткових клопотів перетнути кордон по біометричному паспорту і якщо маєте бажання влаштуватися на нашу вакансію!

790 ГРН

590 ГРН

7 днів


Пакет документів для відкриття польської національної візи типу D на 180/180 днів + Робота

Повний пакет документів, необхідний для відкриття польської національної візи типу D терміном на 180 днів. В пакет документів входить все необхідне, а саме: запрошення (оригінал та копія), страховий поліс, заповнена на ваше ім’я анкета, стартовий пакет польського оператора зі швидким інтернетом та 5 zl на рахунку (вже зареєстрованого й активованого!!!).
Документи передамо Вам «Новою поштою» в будь-яку точку України. Після відкриття візи ви абсолютно безкоштовно отримаєте працевлаштування від нашої компанії.

3600 ГРН

2590ГРН

Від 7 до 14 днів


Пакет документів для відкриття польської сезонної візи типу D на 270/270 днів + вакансія.

Повний пакет документів, необхідний для відкриття польської сезонної візи типу D терміном на 270 днів. В пакет документів входить все необхідне, а саме: запрошення сезонне (оригінал та копія), страховий поліс, заповнена на ваше ім’я анкета, стартовий пакет польського оператора зі швидким інтернетом та 5 zl на рахунку (вже зареєстрованого і активованого!!!).
Документи передамо Вам «Новою поштою» в будь-яку точку України. Після відкриття візи Ви абсолютно безкоштовно отримаєте працевлаштування від нашої компанії на обрану Вами вакансію.

6900 ГРН

4590 ГРН

Від 10 до 14 днів


Пакет документів для відкриття польської річної воєводської візи типу D на 365/365 днів + вакансія.

Повний пакет документів, необхідний для відкриття польської воєводської візи типу D терміном на 365 днів. В пакет документів входить все необхідне, а саме: запрошення від воєвуди (оригінал та копія), страховий поліс, заповнена на ваше ім’я анкета, стартовий пакет польського оператора зі швидким інтернетом та 5 zl на рахунку (вже зареєстрованого та активованого!!!).
Документи передамо Вам «Новою поштою» в будь-яку точку України. Після відкриття візи Ви абсолютно безкоштовно отримаєте працевлаштування від нашої компанії на обрану Вами вакансію.

9900 ГРН

7900 ГРН

Від 2 до 3 місяців


Ukrainian
Оставьте свои контактные данные и мы вам позвоним.